Hakkımızda

Başkentler başkenti olarak bilinen ve kıtalara hükmederek, büyük barış coğrafyaları yaratmış Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapan İstanbul, geçmişin ihtişamını gururla korurken modern bir geleceğe doğru ilerlemektedir. İstanbul’daki çeşitlilik herkesi büyülemekte ve doğal güzelliği ile bitmez tükenmez nüanslar sunmaktadır.
Eşsiz boğazın kıyısında dikkatlice etrafınıza baktığınızda, gurupta kızaran renklerin karşı sahildeki evlerin pencerelerine yansımasını seyrederek yüzyıllar öncesinde insanların bu olağanüstü yeri neden seçtiklerini birden anlar ve İstanbul’un “Dünyanın Merkezi’ndeki” şehir olduğunu hissedersiniz.
Bizler, siz misafirlerimizi güler yüz prensibimiz ile bu eşsiz güzelliğe sahip olan şehri ve bu şehrin cazibesi olan boğazı öncelikle güvenliğiniz daha sonra eğlencenizden sorumlu ekibimiz ile geniş eğlence harmanımızla ağırlamaktan gurur duyarız!
Bu doğrultuda; siz değerli misafirlerimizin boğazın güzellikleri arasında, geniş yemek menümüzle masalarınızı şenlendirirken, düğün, nişan, bayii toplantıları, doğum günleri, yüzme turları, kültür turları, gündüz boğaz turları, gece partileri, tüm özel gün ve gecelerinizde de boğazın zevkini çıkarmanız için hizmetinizde olacağız.
Siz değerli misafirlerimiz için haftanın her günü faaliyet göstermekteyiz.
Saygılarımızla.
YAKAMOZ BOĞAZ TUR

lang»
Open chat